Новини

Відбулось друге засідання Координаційної ради Мережі ОГС “Місто змістів”

03.05.2023

Вчора, 2 травня, відбулось друге зібрання Координаційної ради Мережі ОГС "Місто змістів". Щомісячні зустрічі влаштовують для того, щоб обговорити нагальні питання, покращити роботу спілки та поділитися актуальними новинами.

Цього разу було декілька питань для обговорення. Найперше — проаналізували заходи, які відбуваються у приміщенні хабу, щоб опрацювати цю інформацію та краще зрозуміти потреби громадського суспільства. Також це допоможе зробити правила користування простором актуальнішими.

Окрім того, розповіли Координаційній раді про поїздку на всеукраїнський саміт відкритих громадських просторів "Сила партнерства", з якого привезли нагороду "Лідери змістів".

До речі, не лише колеги з різних українських міст, а й міжнародні донори, які були присутні на саміті, говорили, що знають про хаб "Місто змістів" та Мережу ОГС.

Заступниця директора “Інституту розвитку міст” Світлана Ярова розповіла Координаційній раді про ідею створення проєктного офісу у Вінниці для пошуку фінансування і грантів для розвитку міста та реалізації важливих проєктів.

Нагадуємо, що збори Координаційної ради відкриті для всіх, потрібно лише попередньо повідомити про своє бажання відвідати захід.

Зробити це просто:
- Сформулюйте мету вашого візиту до КР;
- Напишіть свою пропозицію чи прохання долучитись до зустрічі на пошту hub.mistozmistiv@gmail.com хоча б за кілька робочих днів до дати зборів;
- Якщо ваш візит підтверджено – підготуйтеся презентувати свою пропозицію перед Координаційною радою.

Наступне зібрання КР заплановано на 6 червня.