Новини

Хаб “Місто змістів” отримав нагороду “Лідери змістів”

21.04.2023

Цими днями у Києві відбувається Саміт відкритих громадських просторів "Сила партнерства". Це важлива подія для громадського сектору країни. Участь у ньому також взяли також представники хабу "Місто змістів", а також отримали нагороду за свою роботу.

Керівник відділу розвитку громадянського суспільства "Інституту розвитку міст" Юрій Глущук та голова Мережі ОГС "Місто змістів" Максим Студілко презентували роботу хабу на саміті
відкритих громадських просторів "Сила партнерства".

Ця подія об'єднала під одним дахом майже 300 представників та представниць громадських просторів з різних куточків України, донорських організацій, проєктів міжнародної допомоги, лідерів думок та органів влади. Усе для обміну досвідом, ознайомлення з кращими європейськими практиками, нетворкінгу, налагодження сталого партнерства та розвитку платформи для співпраці.

Це перший такий захід, який об’єднав та дав можливість поспілкуватися представникам та представницям відкритих громадських просторів. Такі заходи потрібні, аби щонайменше презентувати себе, а також дізнатися про роботу інших та перейняти щось для себе. Були також міжнародні донори, які розповідали про ті можливості, які вони можуть надавати відкритим просторам. Цей захід був ефективним для партнерства та мережування”, — розповів керівник відділу розвитку громадянського суспільства “Інституту розвитку міст” Юрій Глущук.

Паралельно із основною сесією проходила виставка, на якій креатори відкритих громадських просторів презентували свої хаби. Учасники саміту могли взяти участь в інтерактивному голосуванні, оцінивши простори за декількома критеріями.

За результатами голосування, вінницький хаб "Місто змістів" отримав нагороду "Лідери змістів"!

Крім того, на Саміті голова Мережі ОГС "Місто змістів" Максим Студілко розповів про роботу хабу “Місто змістів”, ідею створення громадського простору для ГО та труднощі, які виникали на початку, а також чи забезпечує сьогодні хаб запит громадянського суспільства Вінниці.