АНОНСИ

Новини

Люди «Міста змістів»: хто у новій Координаційній раді Мережі ОГС

11.04.2023

Наприкінці березня відбулися Загальні збори Мережі організацій громадянського суспільства «Місто змістів», де обрали новий склад Координаційної ради Мережі.

Оновлена Коордрада вже розпочала свою роботу, а ми хочемо вас ближче познайомити з людьми, які увійшли до її складу, та громадським організаціями, які вони представляють.

Максим Студілко, голова Мережі ОГС «Місто змістів»

Максим — громадський активіст впродовж понад 15 років. Також він є експертом зі стратегічного планування, менеджменту ОГС, з питань молодіжної політики, скаутського руху, має досвід управління всеукраїнськими організаціями. Надає консультаційні послуги зі стратегічного планування, менеджменту ОГС, розробки та управління проєктами, роботи з членством та волонтерами, розробки статуту організації, річного звіту, адміністративних політик та управлінських процедур щодо конфлікту інтересів, рівних можливостей, управління персоналом, систем управління організацією, процесу регрантингової діяльності, етичного кодексу. Є сертифікованим тренером з бізнес-освіти, зокрема з соціального підприємництва. Фасилітує заходи та зустрічі.

Громадська організація «Впливові люди» заснована у 2015 році. Організація концентрує людський вплив задля позитивних змін в суспільстві. Організовує навчальні події, табори, спортивні заходи. Розвиває молодь та сприяє забезпеченню реалізації їх прав.

Олена Солоїд, заступниця голови Мережі ОГС «Місто змістів»

Олена — співзасновниця ГО «Освітній простір 2.0». Ця організація створена у 2016 році з метою сприяння позитивним змінам у суспільстві через освіту. Місія організації у створенні освітнього середовища, в якому кожен може розвивати свою особистість і реалізовувати свій потенціал на благо громади. Діяльність організації сприяє реалізації четвертої цілі сталого розвитку «Якісна освіта» на регіональному рівні. Напрями діяльності організації: програми для молоді (проєктний менеджмент, свідомий вибір професії, громадянська освіта), навчання для підприємництва, освітні можливості для організаційного та особистісного розвитку.

Юлія Пожидаєва, членкиня Мережі ОГС «Місто змістів»

Юлія — комунікаційниця ВОПО «Джерело надії». Ця організація вже 17 років переймається питаннями протидії торгівлі людьми, гендерно зумовленого та домашнього насильства. Зусилля команди спрямовані на розбудову громадянського суспільства, економічної спроможності та молодіжного розвитку, допомогу вразливим категоріям населення.

Вікторія Вострякова, членкиня Мережі ОГС «Місто змістів»

Вікторія — керівниця та співзасновниця Агенції сталого розвитку «СИНЕРГІЯ». Вона є членкинею Жіночого енергетичного клубу України та дійсним членом MREI Інституту відновлюваної енергетики. Має 10 років науково-педагогічного досвіду в університетах, 5 років досвіду роботи у Державній екологічній інспекції Вінницької області та 2 роки досвіду управління міжнародними проєктами. Також Вікторія є к.е.н. за напрямком управління та економіка, докторантка Вінницького національного технічного університету за напрямом управління біоекономічною трансформацією та сертифікована експертка-консультантка управління та фінансування проєктів відновлюваної енергетики

ГО Агенція сталого розвитку «СИНЕРГІЯ» — молода організація науковців та візіонерів, яка була заснована у 2021 році ініціативною групою науково-педагогічних працівників та працівниць, дослідників і дослідниць різних університетів та різних галузей, що поділяють цінності та принципи сталого розвитку.

Алла Очеретна, членкиня Мережі ОГС «Місто змістів»

Алла — заступниця Голови правління Вінницької міської організації соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток», до якої приєдналась у 2004 році. Метою ГО «Паросток» є задоволення та захист законних соціальних, економічних та інших спільних інтересів своїх членів та членкинь, людей з інвалідністю, осіб, що живуть з ВІЛ/СНІДом, онкохворих та інших соціально незахищених категорій молоді та дорослих шляхом створення для них умов позитивно орієнтованої соціальної особистості, її повноцінної самореалізації, що буде сприяти підвищенню рівня соціальної адаптованості в суспільстві.

Ніна Демянишина, членкиня Мережі ОГС «Місто змістів»

Вона є заступницею Голови Вінницького культурно-просвітницького Товариства ім. О.І. та М.К. Реріхів, яке було засновано ще у 1991 році. Метою товариства є розвиток етично-культурних цінностей у житті людини та суспільства.

Наталія Джога, членкиня Мережі ОГС «Місто змістів»

Наталія з 2022 року займається реалізацією економічних проєктів у Вінницькій громадській організації «Інформаційно-просвітницький центр «Вісь», яка з 2010 року працює для забезпечення гендерної рівності у всіх сферах суспільного життя та заради підтримки жіночого лідерства.

Зокрема, вони навчають та сприяють впровадженню в практику діяльності гендерних підходів та просування прав людини; надають інформаційну та просвітницьку діяльність; підвищують обізнаність з проблем домашнього насильства та насильства щодо жінок серед різних цільових груп; виявляють факти дискримінації та сприяють ефективному захисту осіб та/або груп осіб, які постраждали від дискримінації; допомагають у працевлаштуванні та підприємницькій діяльності осіб, що опинилися в складних життєвих обставинах. Під час повномасштабного вторгнення відкрили консультаційний-підтримуючий центр, де надають психологічну, юридичну та гуманітарну допомогу вразливим групам населення.

Світлана Пустовіт, членкиня Мережі ОГС «Місто змістів»

Світлана — голова Вінницької обласної громадської організації «Медіа-Центр» та креативна директорка online-видання I-VIN.info, амбасадорка Фонду родини Богдана Гаврилишина у Вінницькій області.

Вінницька обласна громадська організація «Медіа-Центр» це неурядова організація, основною метою якої є сприяння підвищенню рівня кваліфікації представників та представниць засобів масової інформації, відповідно до вимог демократичного та відкритого громадянського суспільства, а також створення інформаційного медіа контенту. ВОГО «Медіа-Центр» протягом останніх двох років реалізувала грантові проєкти, серед яких «Запобігання домашнього насильства: генерація ідей від інститутів громадянського суспільства та органів місцевої влади в Республіці Молдова», а також проєкт «Ілюстрація злочинів російської армії в інтерв’ю з українськими біженцями та переселенцями».

Ірина Смолєєва, членкиня Мережі ОГС «Місто змістів»

Ірина — заступниця голови правління громадської організації «Інноваційна дія». Ця ГО була створена у 2018 році переселенками з Донбасу для підтримки та допомоги таким же переселенкам. У 2022 році, після повномасштабного вторгнення, організація ще активніше допомагає ВПО, які постраждали від військової агресії. Основні напрямки роботи ГО «Інноваційна дія»: інформаційна та консультаційна підтримка ВПО; захист прав жінок ВПО; проведення інтеграційних заходів різного спрямування (психологічні, навчальні, дозвілеві тощо) для ВПО; сприяння посиленню економічної незалежності жінок.