Новини

Відбулось обговорення плану реалізації Стратегії партнерства між ІГС та міськрадою

09.03.2023

Вчора, 8 березня, у Хабі "Місто змістів" відбулася зустріч-обговорення плану реалізації Стратегії партнерства між інститутами громадянського суспільства та Вінницькою міською радою на 2023-2024 роки.

Представники та представниці Мережі ОГС “Місто змістів”, інших громадських організацій громади, а також “Інституту розвитку міст” зустрілися, аби разом обговорити запропонований план реалізації Стратегії партнерства та як об’єднати ОГС та департаменти міської ради задля спільної роботи.

Наприклад, заступниця директора “Інституту розвитку міст” Світлана Ярова розповіла про можливості створення проєктного офісу грантрайтингу для налагодження взаємної роботи структурних підрозділів міської ради та громадських організацій, що допоможе покращити життя у громаді. 

У нас є Стратегія партнерства між організаціями громадянського суспільства та Вінницькою міською радою. Ми її розробили у 2020 році. До Стратегії додається план дій, який був розроблений на два роки. Тепер ми оновили та допрацювали план дій на 2023-2024 роки. Важливо налагодити комунікацію з департаментами та робити більше спільних заходів, — зазначила голова Координаційної ради Мережі ОГС “Місто змістів” Галина Сегеда. — Можливо, варто подумати про формати різних зустрічей з представниками та представницями департаментів ВМР, адже комунікацій Мережі з підрозділами міської ради має важливе значення”.

Робота над доопрацюванням Стратегії партнерства між інститутами громадянського суспільства та ВМР і розробки плану її реалізації на 2023-2024 роки відбулася за ініціативи громадської спілки «Мережа організацій громадянського суспільства «Місто змістів» в межах грантового проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується Вінницьким регіональним центром інформації «Креатив» за підтримки ІСАР «Єднання» та Агентства США з міжнародного розвитку.

Нагадаємо, Стратегію партнерства між інститутами громадянського суспільства та міською радою вперше розробили у 2021 році. Над документом працювала робоча група, до якої увійшли представники та представниці громадських організацій та департаменту правової політики та якості ВМР, координував написання та розробку даного документу “Інститут розвитку міст”. Основною метою Стратегії є покращення спільної відповідальності громадянського суспільства та органів влади, що відповідає цілі Стратегії розвитку Вінницької міської територіальної громади до 2030 року.