Новини

У Вінниці оновлять план реалізації Стратегії партнерства між ІГС та міськрадою на 2023-2024 роки

07.02.2023

Громадські організації та Вінницька міська рада розпочали роботу над доопрацюванням Стратегії партнерства між інститутами громадянського суспільства та ВМР і розробки плану її реалізації на 2023-2024 роки.

Вчора, 6 лютого, у HUB Місто змістів відбулася перша стратегічна сесія, до якої долучилися 12 представників та представниць ГО, КП «Інститут розвитку міст», а також начальниця інформаційно-аналітичного відділу Департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради Наталія Малецька.

Учасники та учасниці заходу проговорили, чим для них наразі є Мережа «Місто змістів», яка її діяльність, а також подумали про майбутні можливості Мережі.

Заплановано ще три фасилітовані сесії в Хабі «Місто змістів»: 8, 13 та 15 лютого з 16:00 до 20:00. Також протягом лютого-березня відбудуться додаткові консультації робочої групи щодо доопрацювання Стратегії партнерства і покращення комунікації.

Фасилітаторка розробки плану реалізації Стратегії партнерства – Ольга Маліхатко, експертка з оцінювання проєктів та розробки грантових програм, бізнес-консультантка та сертифікована тренерка програм з бізнес-планування, тренерка з проєктного менеджменту, фандрейзингу.

Нагадаємо, що у 2021 році розробили Стратегію партнерства між інститутами громадянського суспільства та міською радою. Над Стратегією працювала робоча група, до якої ввійшли представники та представниці громадських організацій та департаментів міської ради, координував написання та розробку даного документу “Інститут розвитку міст”.

Депутати Вінницької міської ради на черговій сесії затвердили Стратегію партнерства. Основною метою Стратегії є покращення спільної відповідальності громадянського суспільства та органів влади, що відповідає цілі Стратегії розвитку Вінницької міської територіальної громади до 2030 року.

Захід відбувся за ініціативи громадської спілки «Мережа організацій громадянського суспільства «Місто змістів» в межах грантового проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується Вінницьким регіональним центром інформації «Креатив» за підтримки ІСАР «Єднання» та Агентства США з міжнародного розвитку.