Новини

Як Мережа ОГС “Місто змістів” працювала протягом 2022 року

26.12.2022

Десять місяців повномасштабного вторгнення, болю, неповторних втрат, жаху… Разом із тим це десять місяців віри у перемогу, незламності, допомоги й роботи, яка наближає Перемогу. Протягом цього періоду не зупинилися і продовжували свою діяльність й організації, які входять Мережі ОГС «Місто змістів» та Координаційна рада.

Голова Координаційної ради Галина Сегеда розповідає, що Мережа продовжує свою діяльність, а організації, які до неї входять, усіляко сприяють наближенню Перемоги.

«У нас було багато планів цьогоріч. Зокрема, ми планували налагодити внутрішню комунікацію, проводити Раду Партнерства, організувати форум і багато інших активностей. На жаль, нам не вдалося багато що зробити через російську агресію. Та попри це організації, які входять до Мережі, працюють, допомагаючи армії та вимушено переміщеним людям. Збирають допомогу, проводять заходи… Якщо говорити про організації окремо, то, мабуть, це десятки заходів та активностей. Але якщо про Мережу загалом та Координаційну раду, то цього року ми стали партнерами проведення різних заходів. Це і збір книг, і презентація Мережі, і діалогові зустрічі з представницями й представниками Вінницької міської ради. Ще Коордрада планує оновити План реалізації до Стратегії партнерства. Ми ж незламні й нас не зупинити. Ми, наче мурашки, кожна і кожен маленькими частинками робимо своє, щоб перемогти, а потім відновити», - розповідає Галина Сегеда.

Заходи, до яких долучилася Мережа ОГС «Місто змістів» як партнери:

  • Збір книг разом з організацією «Наше Поділля»;
  • Історії про роботу громадських організацій в умовах війни – #ІсторіїМістаЗмістів;
  • «Вільна кава для вільних людей» з ГО ВІСЬ;
  • Розповіли про Мережу та її співпрацю з ІРМ студентам Вінницький торговельно-економічний інститут ДТЕУ/КНТЕУ;
  • Партнери проєкту «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ», який реалізовує ГО PLAI
  • Захід «Діалоги задля безпеки»;
  • Розповіли про Мережу в межах проєкту «Гендерно чутлива інклюзія осіб з інвалідністю при гуманітарному реагуванні в Україні».

А ще люди, які працюють в організаціях, що входять до Мережі, отримували нагороди від міського голови за свою невтомну роботу та допомогу тим, хто її потребує найбільше