Новини

У Хабі відбудуться «Діалоги задля безпеки»

08.11.2022

Громадські організації, які входять до Мережі організацій громадянського суспільства «Місто змістів», ініціювали проведення заходу «Діалоги задля безпеки», під час якого обговорять доступність укриттів для людей з інвалідністю та маломобільних людей.

До участі у заході запрошують представниць та представників громадських організацій та органів місцевого самоврядування. Учасниці й учасники заходу разом вирішуватимуть, як покращити укриття і зробити їх доступнішими для всіх, та як вдосконалити системи оповіщення для зручності усіх людей, які мешкають у Вінницькій територіальній громаді. 

«Облаштування укриттів у Вінницькій громаді задля безпеки мешканців і мешканок станом на сьогодні є задовільним. Проте не завжди до укриттів під час сигналу повітряної тривоги можуть потрапити люди з інвалідністю різних нозологій та маломобільні люди (зокрема, мами або батьки з дітьми у візках). Не завжди можуть бути поінформовані про сигнал тривоги нечуючі люди», - розповіла Голова координаційної ради Мережі ОГС «Місто змістів» Галина Сегеда.

Зустріч відбудеться 11 листопада з 11:00 до 12:30 у Хабі «Місто змістів», за адресою вул. Сковороди (колишня Пушкіна), 11.

Контактна особа: Світлана Дубина, +380965886214