Новини

«ПЛІЧ-О-ПЛІЧ»: у Вінниці запрацював антикризовий хаб для активістів та активісток з окупованих територій

04.10.2022

Мистецьке об’єднання “ПЛАЙ” у партнерстві з Future Development Agency розпочинає роботу антикризового ХАБу у Вінниці на базі мистецького простору ПІЧ! Новий проєкт "ПЛІЧ-О-ПЛІЧ" допоможе релокованим громадським організаціям, активісткам та активістам підсилити та перезапустити свою діяльність, або продовжити робити важливі соціальні проєкти у громаді.

До участі в проєкті запрошують активістів та активісток з тимчасово окупованих територій України та представниць й представників релокованих громадських організацій та благодійних фондів, які наразі перебувають у Вінниці.

Організатори проєкту зазначають, що антикризовий хаб - це місток для нетворкінгу, розвитку партнерства між громадським сектором та активістами, місцевим бізнесом і органами місцевої влади.

Учасники безоплатно отримають:

  • консультаційну допомогу щодо юридичних питань, реєстрації громадської/благодійної організації;
  • доступ до коворкінгу для роботи команди неприбуткової організації у мистецькому просторі “ПІЧ”;
  • стратегічні сесії з досвідченими тренерами для планування своєї подальшої діяльності;
  • доступ до освітніх подій для розробки фандрейзингової стратегії, спільних соціальних проєктів;
  • участь у культурних подіях для відпочинку, дружби і взаємодії з іншими активістами та локальними організаціями у Вінниці.

Для реєстрації необхідно заповнити анкету за посиланням: https://cutt.ly/wVGLXNr
Дедлайн прийому заявок на участь до 7 жовтня 2022 року (включно).

Відібрані учасники та учасниці отримають повідомлення на вказану електронну адресу 9 жовтня. Зауважте, що кількість місць обмежена.

Проєкт триватиме у період з вересня по грудень 2022 року.

Адреса АХАБу: мистецький простір ПІЧ, вул. Сковороди (колишня вул. Пушкіна), 25.

Організатори проєкту: ГО “Мистецьке об’єднання “ПЛАЙ”

Партнери проєкту: Вінницька міська рада, Future development agency, Мережа ОГС “Місто Змістів”, радіо “Місто над Бугом”, інформаційний портал “VEЖА“.

Проєкт “ПЛІЧ-О-ПЛІЧ” організовано громадською організацією “Мистецьке об’єднання “ПЛАЙ” у рамках програми “Створення антикризових хабів для ОГС”, що впроваджується ІСАР Єднання за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).