Новини

“Муніципальний університет”: відбувся тренінг для департаментів міської ради

22.09.2022

Днями у хабі "Місто змістів" відбувся тренінг для керівників та очільниць департаментів Вінницької міської ради. Під час заходу вони опановували інструменти комунікації між муніципалітетом та громадянами міста.

Зокрема, обговорили організаційно-технічні моменти презентації проєктів та важливість інформування містян, які цікавляться роботою муніципалітету. Також познайомили співробітників та співробітниць міськради з технічними можливостями Хабу "Місто змістів" для проведення публічних презентацій та зустрічей.

Т.в.о. директора "Інституту розвитку міст" Назар Коваленко розповів, що важливо перед початком реалізації проєктів презентувати план робіт громадськості. Таким чином можна буде краще пояснити необхідність проведення тих чи інших робіт.

  • Коли ми говоримо про прозорість та про підзвітність муніципалітету перед громадою, то тут мають бути різні інструменти комунікації з людьми. Елемент підзвітності влади громаді – ще один з інструментів, який впроваджує наше місто. Тобто, потрібно створювати різні канали комунікації, щоб громадяни мали можливість відстежувати підзвітність муніципалітету, - додав Назар Коваленко.

Окрім того, співробітник Департаменту маркетингу міста та туризму Сергій Мірчук розповів про доцільність використання брендбуку міста та його елементів у комунікації з громадськістю.