АНОНСИ

Новини

“Турбота про себе – це…”: у хабі влаштують психологічні тренінги

30.08.2022

“Інститут розвитку міст” у межах реалізації Інтеркультурної стратегії Вінницької міської територіальної громади розпочинає курс тренінгів та воркшопів "Турбота про себе - це..." для внутрішньо переміщених осіб, а також вінничан і вінничанок.

Протягом вересня у хабі "Місто змістів" влаштують декілька тренінгів та воркшопів, які допоможуть покращити психологічний стан, віднайти внутрішню рівновагу, подбати про фізичне здоров’я, а також навчитися нового.

Вже наступного тижня відбудеться тренінг в рамках курсу “Турбота про себе - це…” про те, як допомогти собі у кризових життєвих ситуаціях. Учасники й учасниці заходу зможуть опанувати методи саморегуляції та керування стресом, дізнатись, як працюють захисні механізми психіки, а також попрактикувати техніки дихання.З усім цим допоможе Аліна Хранітель — практична психологиня, психотерапевтка ВОПНЛ ім. акад. Ющенка.

Тренінг відбудеться 8 вересня, з 10:00 до 12:30. Кількість учасників обмежена, а зареєструватись можна за посиланням ТУТ.

Пізніше, 15 вересня, відбудеться ще один психологічний тренінг “Відновлення цілісності свого "Я". Під час групового тренінгу буде можливість попрацювати над стабілізацією власного стану, емоційним станом, напрацювати нові цінності та розвиватись творчо. Захід проведе Вікторія Турчак — психологиня, консультантка в методі позитивної психотерапії, психотерапевтка, членкиня Всесвітньої асоціації позитивної психотерапії, Української спілки психотерапевтів, сертифікована тренерка.

Приєднуйтесь до майстерні з відновлення власного “Я” 15 вересня з 14:00 до 16:00. Реєстрація за ЦИМ посиланням.

Тренінги відбудуться за фінансової підтримки Урядів Швейцарії та Німеччини в рамках проєкту "Інтегрований розвиток міст в Україні II".