АНОНСИ

Новини

Шукаємо громадські організації, які переїхали до Вінниці

18.05.2022

Хаб «Місто змістів» запрошує до співпраці громадські організації, які переїхали до Вінниці з областей, де тривають активні бойові дії. Ми розуміємо, як непросто адаптуватися на новому місці й знайти можливості для продовження діяльності своєї організації.

Саме тому ми та Мережа організацій громадянського суспільства прагнемо налагодити співпрацю та стати надійними партнерами для таких ГО, щоб їхня діяльність не зупинялась попри війну в Україні та вимушений переїзд.

Ми можемо допомогти з:
- адаптацією у Вінниці;
- пошуком партнерів для продовження діяльності ГО;
- познайомимо з можливостями для громадських організацій у Вінниці.

«На базі хабу діє Мережа громадських організацій, тому для нових інституцій є можливість поспілкуватись, зрозуміти, як працює громадський сектор у Вінниці та, за бажанням, приєднатись до спілки. Також наші фахівці готові допомогти із проведенням заходів та адаптацією у нашій громаді», - розповідає директорка КП «Інститут розвитку міст» Валентина Ткачук.

Для цього просимо заповнити невелику АНКЕТУ й ми обов’язково сконтактуємо. Давайте творити змісти разом!

З початку свого створення хаб «Місто змістів» працює для того, щоб міські об’єднання, громадські організації, ініціативи та активісти могли ефективно взаємодіяти та підвищувати свої компетенції та спроможності. Він також став платформою для діалогу та співпраці між громадою та владою міста.