Новини

Збираємо ваші кращі практики в збірник

07.12.2021

Зберемо до купи ваші найкращі практики та об’єднаємо їх у супер-збірник!Координаційна рада Мережі «Місто змістів» та Інститут розвитку міст / Institute of Urban Development оголошують збір кращих практик роботи серед громадських організацій Вінницької міської територіальної громади. Ви можете подати будь-який, реалізований вами в 2021 році проєкт, яким ви пишаєтеся. А ми зберемо всі ваші проекти в електронному збірнику «Кращі практики роботи ІГС ВМТГ» та зробимо так, щоб її побачили усі

Ви можете запропонувати свій проєкт, заповнивши форму до 10 грудня 2021 року https://cutt.ly/yTHoQwg Протягом 10-20 грудня команда організаторів формуватиме та дизайнуватиме збірник, щоб опублікувати його вже цього року.Умови участі:

  • Організація має бути зареєстрована та здійснювати свою діяльність на території Вінницької міської територіальної громади.
  • Проєкт, який ви подаєте на конкурс, має бути впроваджений на території Вінницької міської територіальної громади.
  • Проєкт має бути реалізований у 2021 році.
  • Проєкт має бути суспільно-корисним та мати конкретні результати для громади або цільової аудиторії проєкту.

Організатори залишають за собою право не включати до збірника проєкти, які не відповідають описаним вище умовам.За додаткової інформацією звертайтеся: Галина Сегеда - 0977052366, Oleksandra Lysa - 0961772129.