Новини

Вінничан запрошують заповнити анкету, яка допоможе створити “Етичні стандарти для ІГС”

08.11.2021

Часто представники/ці громадських організацій вважають, що професійні та етичні стандарти ставлять надзвичайно багато умов та зобов’язань, проте не несуть ніяких миттєвих та довгострокових позитивних аспектів.  

Інститути громадянського суспільства можуть і повинні бути відкритими та більш прозорими, ніж інші сектори. Для громадськості, донорів та клієнтів публічне висвітлення діяльності певної організації є вагомим свідченням якості її послуг і професіоналізму.

Стандарти можна назвати ресурсами для організаційного розвитку, адже вони сприяють збільшенню числа клієнтів, залученню коштів для діяльності та підвищенню іміджу громадської організації у суспільстві.

Просимо приділити 10 хвилин вашого часу заповненню анкети, яка допоможе при створенні Етичних стандартів для ІГС, що будуть розроблені в рамках проєкту Партнерство «Відкритий Уряд», до якого Вінниця долучилась у 2020 році.

Ваша думка надзвичайно важлива для громадянського суспільства Вінницької міської територіальної громади, тож просимо заповнити анкету до 30 листопада 2021 року (включно). Анкета - за посиланням https://cutt.ly/eR33vrG