Новини

“Жовта зона”: не більше 50 людей на події в хабі

23.09.2021

Державна комісія з надзвичайних ситуацій встановила з 23 вересня «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території всіх регіонів нашої країни.

Отже, відтепер ми знову повертаємось до того, що проводимо не більше двох подій на день за участі не більше 50 людей в одному заході. Будемо контролювати температурний режим на вході в хаб і нагадуватимемо про засоби індивідуального захисту. Також, будемо вдячні, якщо ви відмовитеся від харчування для учасників та учасниць під час заходів у «Місті змістів».

Якщо маєте запитання - звертайтесь за телефоном 0683392020

Заявка на проведення подій - https://forms.gle/tpTm9vGwwsj1vh7r7

Раптом ви бажаєте щепитись від коронавірусу – в місті є кілька Центрів масової вакцинації. З понеділка по п’ятницю з 10:00 до 14:00 імунізуватись вінничани можуть у кількох Центрах: в приміщеннях Міського палацу мистецтв «Зоря» та Прозорого офісу «Старе місто». В Центрі вакцинації, який розмістився в «Епіцентрі» на вулиці Батозькій, щеплюють вінничан щодня з 9:00 до 12:00.

Нагадаємо, що для вакцинованих вінничан і вінничанок передбачені різні бонуси, варто лише перейти за посиланням https://new.vmr.gov.ua/aktsiia-vaktsynuisia-zberezhy-zhyttia, заповнити реєстраційну форму та дати згоду на обробку персональних даних.