У Вінниці відбудеться тренінг з надання першої домедичної допомоги. Відкрито реєстрацію.

13.09.2021

До участі в безкоштовному тренінгу з надання першої домедичної допомоги та користування автоматичними зовнішніми дефібриляторами запрошуються усі охочі мешканці та мешканки Вінниці.

Під час тренінгу ви дізнаєтеся, як проводити базову реанімацію з використанням АЗД, як діяти в разі потрапляння до дихальних шляхів сторонніх предметів, методи зупинки масивних зовнішніх кровотеч та ін.

Коли: 30 вересня, 14:00 (тривалість - 4 години)
Де: хаб «Місто змістів» (Вінниця, вул. Пушкіна, 11)

Реєстрація триває до 25 вересня - https://forms.gle/yCQkrDDxNfW5mRG66

Навчання проводять сертифіковані інструктор(к)и, лікарі з медицини невідкладних станів. Просимо врахувати, що кількість місць для участі обмежена.

Тренінг з надання першої домедичної допомоги та користування автоматичними зовнішніми дефібриляторами відбувається в межах проєкту «АЗД рятує життя»/«AED save lives» (Автоматичний зовнішній дефібрилятор рятує життя).

Це масштабний суспільно значущий проєкт, який реалізують Фонд громади «Подільська громада» спільно з Громадською організацією «Агенція екстреної медичної допомоги» у партнерстві з Вінницькою міською радою і Вінницьким обласним центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф за фінансової підтримки Фонду Ч.С. Мотта в рамках Програми Місцевих рішень глобальних викликів, яку проводить Академія розвитку філантропії в Польщі. Його актуальність зумовлена однією з найпоширеніших причин передчасної смерті – смертність від неінфекційних причин (серцево-судинні захворювання, смерть від нещасних випадків).

Проєкт складається з трьох основних блоків:
- Закупівля та встановлення 6 автоматичних зовнішніх дефібриляторів у публічних місцях Вінницької громади.
-12 тренінгових навчань з користування автоматичними зовнішніми дефібриляторами та надання першої домедичної допомоги.
-Інформаційна кампанія щодо наявності, функціоналу та користування автоматичними зовнішніми дефібриляторами.

Детальніше про проєкт за посиланнями: https://gromada.vn.ua/novini/;
https://aemc.org.ua/aed/about/

Запитання щодо тренінгу за телефоном 0957225287 Мирослава