“Є РОЗМОВА”: поговоримо в хабі про культуру в місті

02.06.2021

Мистецьке об'єднання "ПЛАЙ" запрошує митців, менеджерів, організаторів та всіх зацікавлених для конструктивного обговорення ситуації та знаходження спільного рішення, про те як правильно і консолідовано діяти, щоб зберегти, розвивати та підтримувати незалежну культуру міста.
Зустріч для представників культурних спільнот відбудеться 7 червня. Основна мета - отримати зворотній зв'язок від митців та організаторів різних подій у Вінниці про культурну ситуацію та потенційно можливий розвиток креативних індустрій.

На сторінці події організатори зазначають - "Нам необхідно зустрітись і поговорити. Ми всі знаємо один одного, але ніколи не об’єднувались заради спільної мети. Кожен з нас робить культурні проекти для міста, в якому ми всі живемо.Кожен з нас має свій ресурс, вплив, аудиторію. Культурне життя міста потребує нового погляду, нових ідей, нових проектів, колаборацій, можливостей. Наше місто може бути привабливим для туристів з інших міст і країн, для цього нам потрібно об’єднати зусилля і почати нову культурну історію міста..."

Місце зустрічі: HUB "Місто змістів", вул. Пушкіна 11

Коли: понеділок, 7 червня о 18:30

Вхід: вільний, але в масках та не більше 50 осіб одночасно

Будемо вдячні, якщо завчасно отримаємо від вас відповіді на важливі питання: https://plai.vn.ua/dialog

Ваші відповіді будуть потрібні для конструктивного обговорення ситуації під час заходу та знаходження спільного рішення, як правильно і консолідовано діяти, щоб зберегти, розвивати та підтримувати незалежну культуру міста.