Новини

Перше засідання Координаційної Ради п’ятої каденції Мережі «Місто змістів»

24.02.2021

23 лютого вперше зібралася Координаційна Рада п’ятої каденції Мережі ІГС «Місто змістів», аби налагодити свою роботу та продовжувати ті напрямки діяльності, які вже були запроваджені. А ще обговорили нові ідеї та плани розвитку Мережі.

Про те, що було зроблено попередньою Координадійною радою, розповіла голова Фонду громади «Подільська громада» Олена Данілова, яка очолювала коордраду протягом 2020 року.

Зокрема, як вона наголосила, одним із основних досягнень Координаційної ради було підписання Меморандуму та створення Ради Партнерства з Вінницькою міською радою, що надалі має стати механізмом розвитку Вінницької громади.

Про cтворення робочої групи щодо написання стратегічного документу для взаємодії громадських організацій та влади розповіла менеджерка проектів КП «Інститут розвитку міст» Олександра Лиса.

Новообрана голова Координаційної ради Мережі «Місто змістів», менеджерка з комунікації ГО «Подільська агенції регіонального розвитку» Галина Сегеда зазначила, що важливо розвивати те, що вже започатковано, проте варто запроваджувати і нові ідеї.

Під час засідання представники Координаційної ради вирішили створити робочу групу з написання стратегічного документу для взаємодії громадських організацій та влади, розвивати Мережу, зокрема, залучаючи до спільних проектів молодь та «молоді» громадські організації, а також поповнити свою «експертну банку», про яку поінформуємо згодом.

Нагадаємо, нещодавно у хабі відбулися чергові Загальні Збори громадської спілки Мережа ОГС «Місто змістів». Громадські організації-учасники, які щороку збираються в стінах хабу, обрали керівні органи Мережі, також прозвітували про зроблене у 2020-му. Тоді до складу Координаційної Ради п’ятої каденції увійшли: Бондар Оксана, Горошинська Олена, Кравчина Вікторія, Леванчук Марія, Пустовіт Світлана, Сегеда Галина, Венславовська Олександра, Яківчук Сергій та Чорненька Вікторія. Головою Мережі обрали Галину Сегеду, а Сергія Яківчука - заступником.