Новини

«У всіх нас одна мета – розвивати місто»: у Вінниці відбулися Загальні Збори спілки «Місто Змістів»

19.02.2021

Вперше цього року, 18 лютого, у хабі відбулися чергові Загальні Збори громадської спілки Мережа ОГС «Місто змістів».

Громадські організації-учасники, які щороку збираються в стінах хабу, проголосували та обрали керівні органи Мережі, а також прозвітували за пророблену роботу в 2020-му.

Так, до громадської спілки приєдналося сім нових вінницьких організацій:

  • "Центр сприяння розвитку жіночої активності "Легко"             
  • ГО "Велоактив Вінниці", назва іноземною мовою "VINCYCLE"             
  • ГО "ЕКОЛОГІЧНА ПЛАТФОРМА ДІЛИ"
  • ГО "ІНГРІВ"
  • ГО «МО «ПЛАЙ»
  • ГО «Діа-діти»   
  • Міський освітньо-аналітичний центр допомоги ветеранам АТО ООС членам їх сімей та сім'ям загиблих             

Тепер до громадської спілки «Мережа ОГС «Місто змістів» входять 45 громадських організацій.

"Сьогодні ми вітаємо Мережу і нову Координаційну раду та дякуємо попередньому складу координаційної ради за величезну підтримку. Також, у мене є для усіх ваш два важливих повідомлення. Хочу нагадати, що ми збираємо робочу групу, яка разом із нами в майбутньому працюватиме над розробкою Стратегії партнерства між організаціями громадянського суспільства та Вінницькою міською радою. Тому, щоб увійти до її складу просимо зареєструватися. Ще цього року у Вінниці відбудеться конкурс з визначення соціально-культурних проєктів, розроблених ІГС, для реалізації яких буде надаватися фінансова підтримка з бюджету Вінницької міської територіальної громади..." - наголосила Валентина Ткачук, директорка "Інституту розвитку міст"

Також, було обрано новий склад Координаційної Ради п’ятої каденції та голову Мережі. До складу увійшли: Бондар Оксана, Горошинська Олена, Кравчина Вікторія, Леванчук Марія, Пустовіт Світлана, Сегеда Галина, Венславовська Олександра, Яківчук Сергій та Чорненька Вікторія. Головою Мережі обрали Галину Сегеду, а Сергія Яківчука - заступником.

Під час засідання голова спілки «Місто змістів» четвертої каденції Олена Данілова, що була на чолі в 2020-ому році розповіла присутнім про підсумки роботи за минулий рік. Так, 2 липня відбулось підписання Меморандуму про Партнерство між Громадською спілкою “Мережа організацій громадянського суспільства “Місто змістів” та Вінницькою міською радою, під час якого представники влади та громадськості домовились про створення платформи для діалогу, взаємодії та тісної комунікації щодо розвитку міста.

Пізніше, вже 11 лютого у хабі «Місто змістів» відбулося перше засідання Ради Партнерства, на якому обговорювався механізм подальшого функціонування та ефективної роботи Ради Партнерства задля подальшого розвитку співпраці між органами влади та громадянським суспільством Вінниці. Також, минулого року Мережею ОГС було проведено два форуми: «Імунітет до ілюзій» - форум розвитку громадянського суспільства України, який громадські організації Вінниці організовували спільно з центром сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання» та форум для комунікації влади та громади «Паралельний простір».

Нагадаємо, що громадська спілка «Мережа організацій громадянського суспільства «Місто змістів» була створена у 2018 році. ОГС «Місто змістів» діє 4 роки і за цей час до нас приєдналося 45 громадських організації, кілька організації вийшли з Мережі. Ми маємо налагоджену взаємодію між організаціями громадянського суспільства та бажання розвивати співпрацю.