Новини

Долучайтеся до Мережі ОГС «Місто змістів»

02.02.2021


Вінниця – це не лише місто, комфортне для життя, але й місто, у якому розвинуте громадянське суспільство. Активні громадські організації, що працюють у нашій громаді, є агентами змін і змушують владу бути прозорою, справедливою та ефективною. Адже громадські організації часто є містком між владою і мешканцями міста.

Майже сім років тому за ініціативи найбільш потужних громадських організації Вінниці розпочався процес  створення майданчика для спілкування влади і громади – HUB «Місто змістів». Згодом була заснована Громадська спілка «Мережа організацій громадянського суспільства «Місто змістів», до складу якої наразі входить 41 громадська організація.

Якщо ж ви організація, яка ще не належить до Мережі, але хоче до нас приєднатися, або якщо ви знаєте організації, які мають бажання долучитись до нашої спільноти, то знайте, що двері Мережі ОГС «Місто змістів» гостинно відчинені.

Членство у Мережі – це чудова нагода безпосередньо впливати на розбудову цієї Мережі та на Партнерство, розвивати громадянське суспільство та створювати нові можливості. Це надзвичайний досвід і можливість бути «на хвилі» всіх суттєвих подій в житті «Міста змістів».

Як долучитися?

До Мережі можна доєднатись, надавши на розгляд Координаційної Ради такі документи:

  1. КОПІЯ СВІДОЦТВА ПРО ДЕРЖАВНУ РЕЄСТРАЦІЮ ОГС
  2. КОПІЯ СТАТУТУ ОРГАНІЗАЦІЇ
  3. РІШЕННЯ ВПОВНОВАЖЕНОГО ОРГАНУ ПРО ВСТУП ДО ГС
  4. 2 (дві) РЕКОМЕНДАЦІЇ ВІД ЧИННИХ ЧЛЕНІВ/ЧЛЕНКИНЬ СПІЛКИ
  5. ЗВІТ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ОРГАНІЗАЦІЇ ЗА ОСТАННІЙ РІК. (документ у довільному форматі)
  6. ЗАЯВА ПРО ВСТУП ДО МЕРЕЖІ

Документи надсилайте на адресу - hub.mistozmistiv@gmail.com
та заповніть форму - https://cutt.ly/4kYiadu

Якщо у вас виникають запитання, дзвоніть:

096 177 21 29 Олександра Лиса

063 28 859 82 Галина Сегеда

Трохи про Мережу ОГС «Місто змістів»

У 2014 році за ініціативи найбільш потужних громадських організації міста Вінниці одним із пунктів «Програми сприяння розвитку інституцій громадянського суспільства на 2015-2017 роки» було закладено створення інкубатора для громадських організацій. Ідея передбачала облаштування приміщення, де міські об’єднання, ініціативи та активісти могли б спілкуватись, взаємодіяти, підвищувати свої компетенції та спроможності. Так виник HUB «Місто змістів».

Громадська спілка «Мережа організацій громадянського суспільства «Місто змістів» була створена у 2018 році. ОГС «Місто змістів» діє 3 роки і за цей час до нас приєдналося 43 громадських організації, дві організації вийшли з Мережі. Ми маємо налагоджену взаємодію між організаціями громадянського суспільства та бажання розвивати співпрацю.