Новини

Презентація соціально-культурних проектів ІГС, реалізованих у 2020-му році

01.02.2021

У хабі "Місто змістів" громадські організації, які отримали фінансування за рахунок коштів бюджету Вінницької міської територіальної громади, публічно звітували про результати реалізації своїх проектів у 2020 році.

Фінансування здійснювалося в рамках Програми надання фінансової підтримки інститутам громадянського суспільства на реалізацію соціально-культурних проектів на території Вінницької міської територіальної громади.

На публічній презентації представники й представниці 11 громадських організацій розповідали про проведенні заходи, поставлені цілі, надбання та ризики, отримані в ході впровадження 13 соціально-культурних проєктів.

Під час зустрічі Андрій Очеретний - заступник міського голови, розповів про те, що з 2021 року до міської громади долучились нові населені пункти та запропонував громадським організаціям активно долучати мешканців приєднаних селища та сіл. Також повідомив, що виконкомом міської ради прийнято рішення про проведення конкурсу в 2021-му році та закликав присутніх представників громадських інституцій взяти участь у конкурсі, спрямованому на розвиток нашої громади.

С презентаціями проєктів можна ознайомитися на сторінці конкурсу. Переглянути відео заходу.