Новини

Пріоритети розвитку міста: муніципальні сервіси

11.01.2021

Дізнаємось про муніципальні сервіси та цифрову трансформацію Вінниці від Софії Мельник керівниці відділу інтегрованого розвитку Інститут розвитку міст / Institute of Urban Development

Цифрова трансформація – проведення до автоматизації дій та процесів, які повторюються. Тобто, якщо інформація та великі дані (big data) будуть оцифровані, то дії та процеси перестануть видавати помилки, що в свою чергу, зекономить кошти в бюджеті міста, на підприємствах та для приватних осіб.

Автоматизація також пришвидшує усі процеси: якщо муніципалітет раніше витрачав багато часу на якісь дії, то завдяки цифровій трансформації на ті ж самі дії тепер його буде витрачено значно менше. У свою чергу це і робить нас конкурентоспроможними та ефективними на ряду з іншими.

Цифровізація муніципального простору, бізнесу та особистого життя – це коли ми отримуємо більше простору для творчості, креативності та інновацій, зберігаючи часові, бюджетні та людські ресурси. Вінниця в найближчі роки планує рухатись саме в цьому напрямку.

Про автоматизацію у місті на прикладі електронного квитка (картки вінничанина), послуг охорони здоров’я, системи освіти, соціальних служб, а також про цілеспрямоване надання допомоги через цифровізацію конкретним людям – дивіться у відео.

Довідка: цикл відеороликів знятий громадською організацією Освітній простір 2.0 у співпраці з Інститут розвитку міст та Мережею ОГС «Місто змістів» в рамках проекту «Школа громадянської активності «ActiveLab» за фінансової підтримки Вінницької міської ради

Фото: vezha.ua