Новини

Брифінг з директором Департамент маркетингу міста та туризму Олександром Вешелені

11.01.2021

Не фонтаном єдиним!

Хочемо з вами поділитися наступним відео з брифінгу Паралельний простір: форум для комунікації громади та влади, який було проведено в Креативному просторі Артинов. Саме тоді, під час брифінгу директор Департаменту маркетингу міста та туризму Олександр Вешелені ділився з нами інсайтами про те, як удосконалюється туристична інфраструктура Вінниці та про те, для чого необхідна програма розвитку туризму і глобальна туристична стратегія міста.

Департамент маркетингу міста та туризму є виконавчим органом Вінницької міської ради, який було створено ще два роки тому - у 2019 році. Його створення - це великий прорив та експеримент не лише для Вінниці, а й для всієї країни з точки зору управління дистанаціями, оперування туризмом не тільки як стихійним явищем яке існує у Вінниці ще з 2011-го року (коли було вперше запущено фонтан), а й щось значно системніше. Даний департамент працює не лише для місцевої громади, його основною цільовою аудиторією все ж залишаються туристи.

Часто виникає запитання, про те, яка ж вигода від туристів буде для містян? Справа в тому, що туризм може мати прорив для економічного, соціального та культурного життя малих міст, сіл та селищ, які шукають додаткового надходження у власний бюджет. Метою діяльності Департаменту маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради є забезпечення ефективного розвитку індустрії гостинності, реалізації державної політики у сфері туризму на території Вінниці, покращення якості туристичних послуг та відповідної інфраструктури, створення унікальної туристичної пропозиції, формування бренду міста, підвищення іміджу міста, створення туристичного продукту, здатного максимально задовольнити туристичні потреби мешканців міста та його гостей.

Взагалі, туризм – це сфера, яка включає в себе близько 50-ти різних векторів діяльності. Це і культура, і економіка, і музеї та навіть пересування туристів містом (таксі, громадський транспорт і т.п.). Про більшість процесів, які зараз відбуваються у турсфері Вінниці, про те чи для бізнесу вона працює чи для розваги, про ситуацію з коронавірусним карантином, а також про стратегічні плани - дивіться у відео

Також тримайте посилання на матеріали до брендбуку нашого міста - https://bit.ly/35CmCQm та стратегію розвитку туризму міста Вінниці до 2030 року - https://bit.ly/32QbDRs