Новини

Дослідження взаємодії Організацій Громадянського Суспільства та Органів Влади у м. Вінниця

16.11.2020

У Вінниці на замовлення КП "Інститут розвитку міст" за фінансової підтримки проекту "ПРОМІС" проводиться дослідження взаємодії організацій громадянського суспільства та органів влади.
Метою дослідження є виявлення стану співпраці організацій з органами міської влади та ключових потреб організацій громадянського суспільства. Отримані результати будуть використані для перегляду стратегії діяльності хабу "Місто змістів", а також будуть враховані в розробці міської програми сприяння розвитку громадянського суспільства.

Дослідження проводиться серед офіційно зареєстрованих організацій і неформальних ініціатив та реалізується соціологинею Марією Грищенко у співпраці з Аналітичним центром CEDOS.

Всі організації та ініціативи, що візьмуть участь у дослідженні, отримають власне відображення у мережевній взаємодії організацій громадянського суспільства (приклад такої мережі розміщений у листі запрошенні) та обов'язково будуть ознайомлені з результатами дослідження.

Також, серед учасників дослідження буде проведений розіграш 4 підручників з основ соціологічного дослідження.

Просимо заповнити анкету до 17 листопада. Заповнення анкети у Вас займе в середньому 20 хв.

Посилання на анкету:
https://forms.gle/Z96gC6nz4wuPRJDF8

Вся отримана інформація буде анонімізована, тому ми гарантуємо конфіденційність відповідно до вимог міжнародного кодексу ЕСОМАР.