Новини

Мережі «Місто змістів» 2 роки

26.07.2020

Сьогодні, 26 липня, виповнюється 2 роки громадській спілці «Мережа ОГС «Місто змістів».

Багато хто може сказати «хіба це досягнення»?

Так, це зовсім мало, проте за ці два роки ми багато чого зробили. І Мережа для нас і багатьох вінничан - це

  • яскравий приклад того, що громадські організації можуть об’єднатися і працювати заради добробуту міста та його мешканців;
  • спілка, до якої входить 42 громадські організації Вінниці;
  • десятки подій для громадянського суспільства;
  • «Кави зі змістом», де спільно приймаються рішення і створюються плани на майбутнє.

Безумовно ми не досконалі. Проте ми постійно намагаємось створювати змісти для нашої Вінниці, бо ж усі разом хочемо жити у комфортному в усіх напрямках місті. Це досить не простий шлях, але ми його проходимо, здобуваючи досвід та вдосконалюючись.

"Сьогодні громадська спілка «Місто змістів» має Координаційну раду третього скликання. Потужну підтримку нам надають представники/ці КП «Інститут розвитку міст». Ми підписали Меморандум про Партнерство між Громадською спілкою «Мережа організацій громадянського суспільства «Місто змістів» та Вінницькою міською радою, який передбачає створення платформи для діалогу, взаємодії та тісної комунікації щодо розвитку міста. І це надихає рухатись далі", - коментує Галина Сегеда, членкиня КР, представниця ГО "Подільська агенція регіонального розвитку".

"Громадянське суспільство Вінниці вкотре доводить, що готове працювати та об'єднувати зусилля, готове слухати та чути, домовлятись та напрацьовувати спільні цілі, а потім поступово до них рухатись. Так, це не просто, але дуже надихаюче і змістотворче", - зауважує Валентина Ткачук, начальниця відділу розвитку громадянського суспільства КП "Інститут розвитку міст".

Щиро дякуємо усім, хто з нами.

Приєднуйтесь!

Далі буде! І обов’язково зі змістом.

Нагадаємо, що саме на базі хабу «Місто змістів» утворилась громадська спілка «Мережа «Місто змістів». Хаб функціонує з початку 2018 року і використовується громадськими організаціями, благодійними фондами, ініціативними групами, активістами та органами для проведення заходів, а також є платформою для обговорення та дискусій щодо розвитку міста.

Текст - Галина Сегеда, членкиня КР, представниця ГО "Подільська агенція регіонального розвитку