Новини

Регіональне обговорення Карти правових реформ для громадянського суспільства

06.07.2020

Проєкт «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», який реалізується Консорціумом у складі ІСАР Єднання, Українського незалежного центру політичних досліджень (УНЦПД) і Центру демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ), запрошує взяти участь у регіональному обговоренні проєкту Карти правових реформ для громадянського суспільства в Україні 9 липня.

Дана подія організовується для учасників з Вінницької, Київської, Кіровоградської, Черкаської областей та стане першою подією з шести запланованих у рамках онлайн-туру регіональних обговорень проєкту Карти правових реформ для зацікавлених представників громадянського суспільства, представників місцевої влади та бізнесу з усіх 24 областей України.

Подія відбудеться 9 липня 2020 року (четвер) з 10:30 до 12:00 онлайн на платформі Zoom. Мета події - обговорити проєкт Карти правових реформ та почути від учасників пропозиції/коментарі для його покращення, обговорити правові проблеми, що турбують учасників у рамках діяльності організацій громадянського суспільства в Україні.

Карта правових реформ для громадянського суспільства в Україні – це аналітичний, візійний та полісі-документ, що містить бачення громадянського сектору щодо пріоритетів реформування та покращення правового середовища для організацій громадянського суспільства України на 2021-2025 рр.

Проєкт Карти правових реформ доступний для перегляду тут. Будемо раді отримати коментарі та пропозиції до тексту документу як під час обговорення, так і шляхом надсилання їх на нашу електронну скриньку - legalreformscso@gmail.com .

За цим посиланням ви знайдете інформацію про публічну презентацію проєкту Карти правових реформ, яка відбулась 24 червня 2020. Відеозапис презентації доступний за цим посиланням.

Просимо Вас підтвердити свою участь до 8 червня 10:00 заповнити реєстраційну форму https://bit.ly/31wu4e2 . Зареєстрованим учасникам буде надіслано посилання на Zoom та детальну програму заходу.