Новини

“Твоя влада. Знай своє місце”: стартує конкурс про вплив громадян на систему місцевого самоврядування

03.06.2020

Центр спільних дій приймає роботи на Всеукраїнський конкурс плакатів “Твоя влада. Знай своє місце”. Це гарна нагода почати роботу над поширенням такої корисної звички, як участь в житті своєї громади та систематичний вплив на ухваленні рішень.

Мережа ОГС "Місто змістів", на ряду з іншими, виступають партнерами в даному конкурсі.

За задумом, цей конкурс має об’єднати навколо себе митців та менеджерів, бізнесменів та громадських активістів, представників місцевої влади та мешканців громад задля поширення практики ефективної комунікації серед усіх учасників творення місцевого самоврядування. 

Центр спільних дій пропонує усім охочим, хто має творчі ідеї, взяти участь у конкурсі та відповісти на питання:

  • Де моє місце у системі місцевого самоврядування?
  • Як виглядає дієва взаємодія “влада-громада”?
  • Контролювати чи довіряти?
  • Участь у прийнятті рішень: одноразово чи постійно?
  • Місцева влада: близько чи далеко?

УМОВИ

Конкурсанти подають заявку на участь, створюють та надсилають готові роботи в електронному вигляді, оформлені відповідно до конкурсних вимог. Журі конкурсу, в складі митців, представників креативних агенцій, громадських активістів, представників Центру спільних дій та партнерських організацій, розглядає всі роботи, подані відповідно до вимог конкурсу та готує короткий лист фіналістів. 

Центр спільних дій готує експозицію робіт із шорт-листа конкурсу (дата, місце та час будуть повідомленні згодом), оголошує та нагороджує переможців у трьох номінаціях: найкращий гасло, найкраще художнє виконання, приз глядацьких симпатій. 

Найкращі роботи отримають грошову винагороду та подарунки від партнерів.

ВИМОГИ ДО РОБІТ

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ ТА ДЕДЛАЙНИ