Новини

ПостКАРАНТИННЕ ГРОМАДЯНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО ВІННИЦІ: нова РОЗМОВА на “NGO TALKS.ONLINE”

22.04.2020

Виклики в організаціях, люди та донори з якими найчастіше працюють організації та плани виходу в "опіслякарантинний" період: про усе це ми спілкувалися з представницями різних громадських організацій минулого разу.

Так, вже завтра, 23 квітня о 16:00 на "NGO Talks" поговоримо про те, як працюють громадські організації під час карантину та як COVID-19 вплинув на громадський сектор Вінниці.

Цього разу Valentyna Tkachuk - керівниця відділу розвитку громадянського суспільства запросила до розмови Олену Данілову, голову Фонду громади "Подільська громада",Юрія Стеранця, голову ГО Наше Поділля таЛюдмилу Нецкіну, голову ГО "Гармонія".

Усі три організації входять у громадську спілку “Мережа ОГС “Місто змістів”, яка створена для сприяння розвитку громадянського суспільства, налагодження діалогу влади і громади та загалом для розвитку міста Вінниці.

Цього разу поспілкуємося з гостями про справи у їх організаціях, спробуємо також зазирнути у майбутнє та запитаємо:

  • Як перешлатувалась робота ГО у зв'язку з карантином?
  • Чи змінить поточна ситуація із COVID-19 громадський сектор?
  • "Післякарантинне": які висновки мали б зробити/можуть зробити громадські діячі та діячки і громадський сектор в цілому?

Зустріч відбудеться з дотриманням усіх правил карантину - онлайн у додатку Zoom. Також плануємо транслювати її наживо на нашій сторінці в фб HUB Місто змістів. (Переходьте за посиланням)
І саме тут ви зможете долучитись до ефіру та задати свої запитання.

Коли: четвер, 23 квітня о 16:00