Новини

Офіційно: хаб “Місто змістів” визнаний Зеленим офісом

12.03.2020

5 березня 2020 року працівники відділу розвитку громадянського суспільства отримали сертифікат, який підтверджує, що Хаб став Зеленим офісом в рамках програми "Екологічне місто".

Ще минулого року працівники та працівниці хабу пройшли ряд навчань та тренінгів - https://bit.ly/32SlxR9 та з легкістю можуть вам розповісти, як правильно сортувати відходи та як розрізняти маркування.

Зелений офіс — це екологічна концепція функціонування будь-якої установи. Цілями проекту є економія ресурсів, зниження негативного впливу роботи офісів на навколишнє середовище, підвищення відповідальності співробітників компанії її партнерів і клієнтів. Проект здійснюється на основі Глобального договору ООН по всьому світу, в тому числі і в Україні.

На практиці Зелений офіс допомагає працівникам компанії працювати більш ефективно. Заощадити ресурси та одночасно знизити рівень негативного впливу на навколишнє середовище.

💚Щоб стати «Зеленим офісом» у Вінниці, потрібно звернутися до 👉 Надії Лінчук, яка проведе вам професійний тренінг (як однин із етапів) та допоможе отримати акредитацію.