Новини

У Хабі визначили кращі підприємницькі проекти учасників АТО та ООС

21.01.2020

20 січня у Хабі завершилося навчання з підприємництва від Київської школи економіки для ветеранів АТО. Учасники програми понад два місяці опановували основи бізнес-планування, маркетингу, фінансів, продажів та побудови й управління командами. Чотирнадцять військових стали фіналістами Програм і представили свої бізнес-плани.

Ще на початку листопада у Вінниці стартувало навчання для учасників АТО та ООС. Програма реалізовується за підтримки Zagoriy Foundation спільно з Вінницькою міською радою. 25 учасників навчального курсу працювали над стратегією, маркетингом, продажами, командоутворенням та фінансами. До фіналу, а саме презентації своїх напрацювань перед комісією дійшли 14 учасників.
До складу комісії увійшли представник школи KSE, бізнесу та громадськості.

«Я дякую вам за вашу сміливість, адже розумію, наскільки нелегко взяти на себе відповідальність, прийти навчатися, слідувати інструкціям і втілювати свої ідеї в життя. Фонд «Подільська громада» зацікавлений саме в розвитку соціально відповідального бізнесу. Хочеться зазначити, що у нас є дуже хороші колеги-бельгійці, які протягом 2,5 років допомагають нашим військовим, зацікавлені в подальшій допомозі і навіть у втіленні ідей соціального бізнесу. Думаю, що частина проектів точно буде втілена в життя, а можливо й усі», - наголосила Олена Данілова - голова Мережі ОГС "Місто змістів", яка була в складі комісії.

Переміг і Михайло Жилін – переселенець 37 років, родом з Донбасу. До війни працював завідувачем трупи у театрі. Під час війни був важкопоранений, після одужання викладав історію в університеті. Він хоче відкрити точку фаст-фуду з пончиками "Intermezzo" за мотивами Коцюбинського. Вже розробив логотип та обрав місце. Решта учасників представили також цікаві ідеї. Також здобули перемогу Сергій Бондаренко та Сергій Беднарчук.

Сергій Бондаренко з дитинства цікавиться бджолярством, вже має малий бізнес "Медобар". Працює разом з дружиною. Займається виробництвом меду з сухофруктами, ягодами і горіхами. Корисні солодощі. "Медобар. Мед щасливих бджіл" вже існуюча торгова марка.

Після завершального етапу курсу підтримка ветеранів продовжується у спільноті випускників.