Інформація про загальні Збори Мережі ОГС “Місто змістів”

13.01.2020

15 січня о 16:00 у хабі відбудуться чергові Загальні Збори "Мережі ОГС «Місто змістів».

Згідно з Статуту найвищим органом управління громадської спілки є Загальні Збори організацій-учасниць, які збираються в очному режимі щонайменше один раз на рік.

Загальні Збори є правомочними за умови участі в них простої більшості організацій-учасниць Спілки. У разі, якщо у роботі очних Загальних зборів бере участь менше половини організацій-учасниць Спілки, то рішення таких зборів підлягають схвалення через засоби електронної комунікації.

Тож, запрошуємо представників і представниць усіх 33 організацій, які входять до Спілки, взяти участь у Загальних Зборах Мережі. Голови мають право представляти Організацію без інших довіреностей. У випадку, коли Організацію представлятиме не голова - необхідно підтверджуючий документ про право участі відповідно до процедур Організації (напр., наказ голови організації, рішення правління/Загальних зборів/Конференції)

Для участі в Зборах необхідно заповнити попередню форму (для спрощення процесу реєстрації, підрахунку голосів, наявності кворуму дуже просимо це зробити).
Звісно, навіть не заповнивши форму, Ваша Організація зможе взяти участь у Зборах)
Форма знаходиться тут: https://forms.gle/n1qiNFj4mNg8UK5i8

Порядок денний:
📍Прийняття нових членів до Мережі (у разі зголошення нових членів);
📍Обрання керівних органів Зборів;
📍Звіт за пророблену роботу у 2019 році згідно Стратегії «Міста змістів»;
📍Прийняття інших рішень та резолюцій;
📍Обрання керівних органів Мережі.

Участь в Зборах з ухвальним голосом мають право брати всі Організації - члени Мережі.

Якщо ваша організація планує долучитись до спільноти, брати активну участь у творенні міста, розвивати партнерство влади і громади, то будемо радо бачити вас серед членів та членкинь Мережі.
💙Саме на Зборах ми маємо можливість розглянути питання про приєднання нових членів до громадської спілки.

📍Для цього вам потрібно зареєструватись тут https://forms.gle/rAiuAKPjahbNadVF6 та подати заяву із необхідними документами (перелік документів міститься у самій заяві, яку можна завантажити тут - https://drive.google.com/…/1eBLdeFc91msBrA-r2JImLnV3IMludjaT )

🔥Також, одним із питань Порядку Денного є обрання керівних органів. Тож запрошуємо долучитися до координаційної ради третьої каденції.

Членство в КР - прекрасна змога безпосередньо впливати на розбудову Мережі та Партнерства, про яке ми так часто говоримо. Це надзвичайний досвід і можливість бути “на хвилі” всіх суттєвих подій в житті “Міста змістів”.

Координаційна Рада складається з учасників, делегованих Організаціями. При бажанні номінувати когось до складу координаційної ради - просимо заповнити форму до 12:00 14 січня 2020 року.

Форма зголошення на вступ до Координаційної ради тут: https://forms.gle/ouUbKR5omX9X8QZJA