Новини

До хабу завітали предстаники посольства Канади

18.12.2019

17 та 18 грудня у Вінниці триває позачергове засідання Спостережної ради Проекту #ПРОМІС.

Для проведення даного заходу наше місто обрали з-поміж усіх партнерів проекту, адже Вінниця активно змінюється, відповідаючи на запити мешканців та актуальні виклики сучасного муніципального управління.

В рамках цього засідання до хабу "Місто змістів" завітали Larisa Galadza, Посолка Канади в Україні, Ашлі Малруні, директорка відділу міжнародного розвитку Посольства Канади в Україні та Влад Йонеску, провідний експерт проектів відділу міжнародного розвитку Посольства Канади в Україні.

Директорка Інститут розвитку міст / Institute of Urban Development Аліна Дяченко (Alina Dyachenko) спільно із менеджеркою проектів Валентина Ткачук розповіли представникам та представницям Посольства Канади про історію розвитку та діяльність HUB Місто змістів.

З початку 2018 року хаб спільно з громадськими організаціями міста Вінниці працювали над впровадженням проекту «Місто зі змістом: простір комунікації та партиципації» за фінансової підтримки проекту "ПРОМІС". За цей час було розроблено ряд стратегічних документів: комунікаційну модель, стратегію розвитку, меморандум про співпрацю громадських організацій та Вінницька міська рада, брендбук і промоційну продукцію.

«Цей проект приносить до українських міст найкращий досвід з усієї Канади, пропонує ефективні інструменти для стратегічного планування, виділення ресурсів та залучення громадян. Зараз ми на завершальній стадії. Якщо ці інструменти будуть вбудовані у ваші процеси прийняття рішень, це буде свідчити про успіх усього проекту. Співпраця експертів Канади і України допоможе забезпечити відповідність даних інструментів вашим потребам та їх чутливість до інтересів і потреб ваших громадян», - наголосила Лариса Ґаладза.

Ми надзвичайно вдячні Проект "Партнерство для розвитку міст" проміс / pleddg за експертну допомогу в реалізації проекту «Місто зі змістом: простір комунікації та партиципації», бо саме завдяки цьому ми мали можливість працювати з експертами та експертками Всеукраїнського рівня та переймати досвід у канадських фахівців.