Відверті історії та думки: у Хабі презентують фільм-відеодослідження “Ми Є”

16.12.2019

Презентація фільму-дослідженням "Ми Є" відбудеться 16 грудня о 18:30 у HUB "Місто змістів" (вул. Пушкіна 11, 1й поверх).

Фільм-відеодослідження - це відверті історії та думки, без інстаграмного лоску, які мотивують бути собою, слухати своє серце і обирати щастя. А щасливі люди роблять і свою громаду щасливішою.

Мета проекту – змотивувати людей брати відповідальність за своє життя та за свою громаду, усвідомлювати власну цінність шляхом створення та презентації фільму на основі відеодослідження історій та цінностей простих людей з різних куточків України.

Даний фільм несе в собі ідею, що кожен\на особливі, історія кожного унікальна, що кожен в силах будувати своє щасливе життя, не дивлячись на випробування долі, у себе в громаді. Також, про те, що всі ми рівні і однаково важливі, не дивлячись, в якій частині України живемо.

Організатором проекту є ГО «Місто Активних Громадян» за підтримки програми «Активні громадяни» Британської ради Active Citizens Ukraine та партнерських ГО “Молодіжна Платформа», «Молода Громада», «Гармонія», «CISID». Менеджер проекту - Аліна Познанська (+380951485945)

Тривалість фільму - 1 година Після презентації планується обговорення з чаєм та кавою.