Новини

Форум”Державотворець”: у хабі розпочалася програма розвитку для молоді

14.11.2019

13 листопада у Хабі розпочалася програма розвитку для молоді "Державотворець". Форум #ДержавотворецьВінниця - платформа, яка об'єднала в одному місці представників і представниць влади, бізнесу, громадськості, а також активного студентства міста та області.

Із 350 поданих заявок на участь у навчання було обрано 25 представників та представниць з різних районів області та із самої Вінниці віком від 18 до 25 років.

Під час панельної дискусії "Взаємодія влади і громади", яку модерувала Аліна Дяченко - директорка КП "Інститут розвитку міст", було запрошено до виступів п’ять вінницьких спікерів, які працюють у напрямку взаємодії влади та містян. Зокрема, Аліна Дяченко розповіла про досвід створення спілки Мережі "Місто змістів" та про спільну роботу та мережування між громадянськими організаціями Вінниці. Також, була презентована Українська Академія Лідерства та обговорено шляхи взаємодії влади та бізнесу у Вінниці.


Програма навчання триватиме десять днів. В подальшому на учасників та учасниць чекає практична частина, яка надасть бачення як реально функціонує кожна з основних сфер дослідження (влада, бізнес, міжнародні інституції, ЗМІ, громадські організації) та яким чином кожен може «тут і зараз» використати отримані знання.


Дана подія, якою у Вінниці розпочалася програма розвитку "Державотворець.Вінниця", має на меті розвивати відповідальне лідерство та підвищити рівень громадянської активності молоді міста Вінниці та області, через підвищення рівня їх знань про процеси державотворення в регіоні. 

Мета національної програми – створення системи особистісного та професійного розвитку молоді в Україні віком від 18 до 25 років, розвиток відповідального лідерства та підвищення рівня громадянської активності молоді.

Основні завдання програми:

  • підвищення рівня обізнаності молоді щодо діяльності державного, приватного та громадського секторів;
  • ознайомлення молодих людей із основами та важливістю державотворення;
  • активізувати громадянську позицію молоді;
  • сприяти розвитку лідерських якостей учасників програми;
  • надихнути молодь брати відповідальність за творення своєї держави через особисті та професійні досягнення, громадянську активність.