Новини

VIII Форум розвитку громадянського суспільства – 2019

04.10.2019

Найочікуваніша подія року повертається, щоб знову приголомшити новими зустрічами та відкриттями!

5 грудня 2019 року, м. Київ в НСК "Олімпійський" - Isar Ednannia запрошує разом дискутувати про найактуальніші виклики для громадянського суспільства, брати участь у виставках, здобувати нові знання у ході тренінгів, презентувати свої досягнення.

Форум розвитку громадянського суспільства - це найбільша національна платформа для навчання, спілкування та обміну досвідом. Форум - традиційне місце зустрічі "усіх з усіма". Щороку на Форум приходять громадські активісти, благодійники, волонтери, представники бізнес-компаній та донорських організацій, очільники держави та представники органів місцевого самоврядування – щоб разом обговорити найактуальніші питання розвитку не тільки громадянського суспільства, але й усієї країни.

Цьогорічний, вже восьмий, Форум проводиться у фестивальному форматі "багато локацій + багато подій". Крім вже звичних міні-тренінгів, майстер-класів та панельних дискусій Форум потішить можливістю задати питання знаменитостям під час "відкритого інтерв'ю", поспілкуватися з міжнародними донорами, попити кави в "Цукерні відкриттів" і навіть стати справжнім дослідником у лабораторії організаційного розвитку! Запевняють організатори!

Форум-2019 ще раз стане місцем, де всі зустрінуться з усіма: громадські та благодійні організації, донори, медіа, бізнес та влада. А ще оргнізатори готують цілу купу сюрпризів - як завжди!

Зареєструватись можна тут:
http://ednannia.ua/news/nashi-novini?view=article&id=12049:registration-forum-2019&catid=182:forum-2019

Понад 2000 учасників минулорічного Форуму з усієї України, країн Європи й Америки обмінювалися досвідом, вчилися новому та разом вирішували, як громадські й благодійні організації можуть стати професійнішими та впливовішими. Пригадайте, як це було круто: http://bit.ly/2oKnDmf