U7inema: Громада та влада – взаємодія та співпраця

19.07.2019

Відкриття нового сезону U7inema, яке на постійній основі у Вінниці проводить громаська організація "U7 Urban Studio"

На першій зустрічі матимемо нагоду почути архітекторку та громадську активістку Поліну Вєтрову та подискутувати на тему "Громада та влада - взаємодія і співпраця на прикладі малого міста".

Поліна в минулому працювала головною архітекторкою міста Гадяч Полтавської області та Тростянець Сумської області. Випускниця освітньої програми CANactions school, одна із засновників ГО «Гадяч дружній», яка залишилася в своєму рідному місті заради його розвитку.

Продовжить обговорення щодо взаємодії та співпраці громади та влади Karoline Waack.

Кароліна проживає в місті Нойруппін (Німеччина), на даний момент працює в Рейхстазі - регіональному офісі Партії зелених. Майже три роки Кароліна працювала координатором з пошуку роботи для біженців. Була залучена в організацію зустрічей біженців: презентації національних кухонь, проведення міжрелігійних діалогів, підтримку перекладів та захист жінок-біженок від переслідувань.
Як представниця церковної організації мала унікальну можливість захистити біженців від депортації.
У співпраці з місцевою адміністрацією Кароліна організовувала експертні дискусії щодо шкільної освіти та медицини для вдосконалення найнеобхідніших соціальних послуг під особливі потреби біженців зі східних країн, які не знають мови та мають певні релігійні обмеження.
Кароліна розповість про унікальний досвід підтримки людей, які потрапили в абсолютно незнайоме середовище, шукаючи прихистку у вільній країні від суворих обмежень та, навіть, переслідувань.

Як людей, які не знають мови, мають жорсткі релігійні обмеження та зовсім інші традиції, інтегрувати в наш світ? Тільки взаєморозуміння та дружба здатні подолати великий бар'єр: соціальний, релігійний, міжнаціональний.

Кароліна розповість про дружній простір, який був створений активістами та біженцями для різних культурних заходів та активностей.

взаємодія влади та громади, U7, Вінниця

Записуйте дату собі в календар і приходьте у хаб "Місто змістів".