Новини

Вінничани представили свої ідеї на “Ярмарку проектів”

11.07.2019

Активні вінничани та вінничанки представили ідеї проектів, які подали на 5-й конкурс «Бюджет громадських ініціатив». Саме завдячуючи даному інструменту, з 2016 року мешканці та мешканки міста Вінниці мають нагоду взяти участь у розподілі бюджетних коштів.

2 та 3 липня у хабі «Місто змістів» відбувся «Ярмарок проектів» - публічне обговорення ідей проектів, які будуть представлені на розгляд громади у жовтні цього року. Ярмарок покликаний допомогти авторам ідей доопрацювати свої проекти, врахувавши експертну думку профільних виконавчих органів Вінницької міської ради, за потреби, відкоригувати кошторис або змінити комплекс заходів.

На ярмарку було представлено 57 ідей, які надійшли на розгляд експертної групи, до якої входять керівники профільних департаментів міської ради, представники комунальних підприємств, закладів, ЗМІ та громадських організацій

Протягом 2-х тижнів автори мають доопрацювати проекти та отримати відповідну оцінку. Ті, які мають позитивну оцінку, допускаються до голосування. Після цього ініціативні групи мають продумати інформаційну компанію та загітувати якомога більшу кількість вінничан та вінничанок проголосувати за конкретний проект.

Голосування відбудеться онлайн на платформі «Громадський бюджет» та безпосередньо у 14 міських бібліотеках та прозорих офісах на вул. Замостянській та Космонавтів.