Новини

Місце, де твориться майбутнє!

16.01.2019

Ця архітектурна пам'ятка Вінниці в стилі раціонального модерну збудована у 1911 році за проектом міського архітектора Григорія Артинова. Асиметричний особняк має два поверхи, великі вікна та стелю висотою більше ніж три метри.

Проте це - не просто історична будівля на Пушкіна 11, у ній створюється майбутнє! Адже тут розташовані два інноваційні простори міста Вінниця - Hub "Місто змістів" та IHUB Vinnytsia. Дуже часто відвідувачам здається, що це одне і теж, але насправді ми - різні)

У 2018 році всі заходи в Хабі проводились безкоштовно, що вирізняє його серед більшості креативних просторів міста. Саме тут мешканки та мешканці міста, представники та представниці міських об’єднань, громадських організацій, службовці міської ради реалізовують соціальні проекти, обмінюються досвідом та будують ефективне партнерство.

  • Другий поверх особняка використовується підприємцями з ІТ-сфери, які стомилися працювати в офісі

або вдома. Унікальність IHUB Vinnytsia у тому, що це - не класичний коворкінг: тут не можна взяти абонемент на годину чи дві. Резиденти бронюють робоче місце на місяць, а то і більше. Можна працювати як командами, так і просто як окремий фрілансер. У кожного є закріплене робоче місце, тут панує тиша і зосереджена робоча атмосфера. А ще IHUB працює цілодобово.

Фото Sergo Oliynik