Новини

Якщо наше місто це велика пасіка, то Хаб на Пушкіна має стати центровим вуликом!

29.08.2018

Учора, 28 серпня, «Кавою зі змістом» смакували члени та членкині «Мережі організацій громадянського суспільства «Місто змістів», які нещодавно об’єдналися з метою створення нових змістів для міста.

За філіжанкою ароматної кави зі смаколиками, у невимушеній атмосфері, вдалося поговорити про ідеї та потреби громадських організацій міста.

Чи багато ми знаємо про те, чим саме займаються громадські організації? Чи часто ми цікавимося їхнім життям та потребами?

Кожен зосереджений над власними проектами всередині організації, якої працює. На “Каві зі змістом”, присутні ближче познайомилися між собою, розповіли про організації та дізналися чим кожен можуть бути корисні.

Більшості громадських організацій елементарно не вистачає власного приміщення, де вони могли б збиратися, інформаційної підтримки та просто волонтерів.

Деякі організації зараз перебувають у кадровому голоді, деякі шукають гарних партнерів для реалізації проектів, а хтось критично потребує фінансування та експертної допомоги.

Понад три години громадські організації окреслювали напрацювання, якими хотіли б поділитися з іншими: тренінги, різні методики та навіть книги.

Розповіли про подальше бачення спільної діяльності в спілці та висловили очікування щодо функціонування HUB “Місто змістів”.

«Якщо наше місто це велика пасіка, то Хаб на Пушкіна має стати центровим вуликом!» - наголосив Максим Студілко - директор з розвитку ГО “Джерело надії”

Нагадуємо, що спілка «Мережа організацій громадянського суспільства «Місто змістів» вже офіційно зареєстрована та запрошуємо представників та представниць інших ГО і об’єднань долучитися до наших лав.

Дана зустріч – це тільки вступ до стратегічного планування, це - наш спільний початок!